Angličanom už došla trpezlivosť a sami začali chrániť brehy pred migrantmi. Liberáli protestujú! - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Angličanom už došla trpezlivosť a sami začali chrániť brehy pred migrantmi. Liberáli protestujú!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Anglická pravicová skupina Britain First začala kampaň s názvom “Operation White Cliffs”, ktorá stráži britské pláže v snahe zastaviť migrantov, ktorí sa pokúšajú pristáť na britských brehoch po prekročení Lamanšského prielivu.

Miestni liberáli už začali konať proti tejto skupine, ktorá chce chrániť brehy Veľkej Británie pred Afričanmi. Úrady však vyhlásili, aby nechali robotu na nich.

Britská pohraničná stráž oznámila, že zadržala doteraz najväčší počet migrantov, ktorí sa počas jedného dňa pokúšali o preplavenie Lamanšského prielivu. Z jedného gumového člna vyskákalo na pobreží 19 migrantov. V šiestich lodiach ich bolo 86, uviedol server BBC.

Paul Golding, vodca skupina Britain First, v jednom zo svojich videí hovorí, že hliadky sú tam preto, aby “zastavili túto zákernú inváziu do našej krajiny. Robím všetko, aby som bránil našu krajinu pred akoukoľvek inváziou, ktorá nás ohrozuje. “

Nie každý s Goldingom súhlasí. Skupina “Kent proti rasizmu” (KentARN) usporiadala v nedeľu 22. septembra na plážach v Kente protestnú akciu proti britským hliadkam. Na sociálnej sieti Twitter je fotka 39tich priaznivcov, ktorí stojí pred správou napísanou v piesku: “Utečenci vitajte”.

Tlačová agentúra Press Alliance uviedla, že ministerstvo vnútra vydalo varovanie v tom zmysle, že by ľudia nemali voči migrantom podnikať žiadne priame kroky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *