Angličanka zaškrtila svoje dve dcéry, pretože boli prekážkou pri jej sexuálnom živote - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Angličanka zaškrtila svoje dve dcéry, pretože boli prekážkou pri jej sexuálnom živote

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

23 ročná Louise Portonová z Veľkej Británie bola odsúdená na doživotie po tom, čo zabila svoje dve dcéry, trojročnú Lexi a 17-mesačnú Scarlett. Obe obete boli uškrtené.

Polícia uviedla, že našla dôkazy o tom, že Portonová sa pokúsila zabiť Lexi už dvakrát. 15. januára minulého roka sa jej to podarilo. O 18 dní neskôr Portonová odviezla mladšiu Scarlett do nemocnice, kde vyhlásila, že dieťa nie je v poriadku. V nemocnici ale následne zistili, že dieťa bolo už nejakú dobu mŕtve.

Portonová pravdepodobne dievčatá zabila, pretože boli prekážkou jej promiskuitného sexuálneho života. Keď bola Lexi týždeň pred smrťou v nemocnici, Portonová sa ponúkala prostredníctvom webových stránok. Dohovorila si 41 sexuálnych služieb za peniaze.

Pracovník pohrebného ústavu pred súdom vypovedal, že sa Portonová smiala na pohrebe svojej prvej dcéry, keď flirtovala na sociálnej sieti s nejakým mužom.

Otec detí vyhlásil, že sa pokúšal upozorňovať sociálne služby na Portonino správanie, ale bol ignorovaný. “Neznášam Louisu. Žiadny trest nebude dostatočný, “povedal.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *