Angela Merkelová: "Musíme obmedziť extrémistické prejavy, aby sme boli slobodnou spoločnosťou!" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Angela Merkelová: “Musíme obmedziť extrémistické prejavy, aby sme boli slobodnou spoločnosťou!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecká kancelárka Angela Merkelová predniesla emotívny prejav v parlamente a vyzvala poslancov, aby jej pomohli striktne obmedziť slobodu prejavu v Nemecku.

Globalistická vodkyňa argumentovala tým, že vláda musí obmedziť práva občanov na slobodu prejavu, aby sa Nemecko stalo “voľnejším”.

Tieto slová vyjadrila Angela Merkelová:

“Pre tých, ktorí tvrdia, že nemôžu vyjadriť svoj názor, hovorím: Ak vyslovíte názor, musíte žiť so skutočnosťou, že vám bude oponované.”

“Vyjadrenie názoru neprináša nulové náklady. Sloboda prejavu však má svoje medze. Tieto limity začínajú tam, kde sa šíri nenávisť. Začínajú tam, kde je porušovaná dôstojnosť ostatných ľudí “

“Táto budova bude a musí byť proti extrémistickým prejavom.”

“Inak naša spoločnosť nebude slobodnou spoločnosťou, akou bola.”

Inak povedané, ak budete kritizovať liberálnu ideológiu, islam, LGBTI a migráciu, budete považovaný za extrémistu a teda potrestaný. To už sa ale deje aj v dnešnej dobe a dnes nám to nemecká šéfka pripomenula opäť a chystá ďalšie opatrenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *