Zo sveta

Angela Merkelová: „Musíme obmedziť extrémistické prejavy, aby sme boli slobodnou spoločnosťou!“

Nemecká kancelárka Angela Merkelová predniesla emotívny prejav v parlamente a vyzvala poslancov, aby jej pomohli striktne obmedziť slobodu prejavu v Nemecku.

Globalistická vodkyňa argumentovala tým, že vláda musí obmedziť práva občanov na slobodu prejavu, aby sa Nemecko stalo „voľnejším“.

Tieto slová vyjadrila Angela Merkelová:

„Pre tých, ktorí tvrdia, že nemôžu vyjadriť svoj názor, hovorím: Ak vyslovíte názor, musíte žiť so skutočnosťou, že vám bude oponované.“

„Vyjadrenie názoru neprináša nulové náklady. Sloboda prejavu však má svoje medze. Tieto limity začínajú tam, kde sa šíri nenávisť. Začínajú tam, kde je porušovaná dôstojnosť ostatných ľudí „

„Táto budova bude a musí byť proti extrémistickým prejavom.“

„Inak naša spoločnosť nebude slobodnou spoločnosťou, akou bola.“

Inak povedané, ak budete kritizovať liberálnu ideológiu, islam, LGBTI a migráciu, budete považovaný za extrémistu a teda potrestaný. To už sa ale deje aj v dnešnej dobe a dnes nám to nemecká šéfka pripomenula opäť a chystá ďalšie opatrenia.

6 Replies to “Angela Merkelová: „Musíme obmedziť extrémistické prejavy, aby sme boli slobodnou spoločnosťou!“

  1. Herr Hitlerjugend Mutti Merkel, trepeš dve na tri – Nemci už nie sú slobodnou spoločnosťou, a to odvtedy, odkedy si tie hordy agresívnych presídlencov – bez akýchkoľvek osobných dokladov – natlačili do krajiny ! … To je sloboda, keď sa ľudia boja vyjsť na ulicu hoci len psa vyvenčiť, ísť s priateľmi na hranolky, alebo na diskotéku ?!! …

    …a veď je to už aj u nás… Mazurek…

  2. Merkelová pokud nebude činit pokání a neučiní v národě nápravu, tak se bude smažit v pekle a bude trýzněna po věky věků za tuto službu satanovi! Komu bylo mnoho dáno bude od něj mnoho požadováno…Trest ji nemine!

  3. Herr Hitlerjugend Mutti Merkel, veď ty sa nepohneš bez bodyguardov nikde ani na krok !… A ešte by si mohla porozprávať, ako ti títo bodyguardi krúžia okolo domu celých 24 hodín a koľko bezpečnostných zámkov, kamier, hlásičov pohybu a alarmov máš na vchodových dverách a oknách, na dome a okolo domu… !
    Ak si takto predstavuješ slobodu – tak sa daj vypchať !

  4. Makrela plni plan svojich pánov na likvidaciu slobodneho, bohateho a bezpecneho Nemecka a niektori tupi preplachnuti Nemci jej este drukuju. Bratia Nemci, zbavte sa tej prisery a urobte si doma konecne poriadok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *