Andrej Kiska naozaj spojil ľudí. Všetci sa mu totiž smejú z názvu strany: "Žaludi" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Andrej Kiska naozaj spojil ľudí. Všetci sa mu totiž smejú z názvu strany: “Žaludi”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Krátko po tom, čo na verejnosť prenikol názov Kiskovej politickej strany, už internet zaplavili vtipné poznámky.

Podľa zverejnených informácií by sa strana Andreja Kisku mala volať Za ľudí. Existuje už aj internetová stránka zaludi.sk a práve to prináša najviac smiechu. Táto doména je už presmerovaná na za-ludi.sk, názov zaludi sa dá totižto prečítať aj ako žaludi.

Tak Kiska chtiac-nechtiac skutočne spojil ľudí na Slovensku naprieč politickým spektrom. Smejú sa mu liberáli zo stránky Zomri, fanúšikovia Ľuboša Blahu zo Smeru- SD, kotlebovci, harabinovci, milovníci Ruska aj Izraela. Spojiť ľudí je sen každého politika, no v tomto prípade to Kiskovi určite nevyšlo podľa jeho predstáv.

Dávnejšie prorusky orientovaná časť obyvateľstva šírila vtip prečo Kiska nechodí do Ruska. Slovo kiska vraj má v hovorovej ruštine znamenať pomenovanie pre ženský pohlavný orgán. Ak Kiska povedie do budúcoročných volieb stranu „zaludi“, to bude ešte len smiechu. Treba byť však objektívny. Nie všetci sa z Kisku a jeho novej strany smejú.

Okrem politikov, ktorí sa do novej strany hlásia a cítia v nej potenciál, sú aj takí, čo volajú po jeho obžalovaní. Keďže sa z radov jeho odporcov šíria názory o jeho údajných daňových či pozemkových podvodoch, teraz, keď už nemá imunitu, ho vraj treba obžalovať. Nuž takéto veci treba nechať na odborníkov v oblasti práva. Ak je podozrenie zo spáchania trestného činu, alebo činov, orgány činné v trestnom konaní to musia prešetriť.

prehladsprav.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *