Andrej Danko si vzal príliš veľké sústo. V dueli s Kotlebom ho čaká potupa pred celým Slovenskom - MAGAZÍN 1
Komentáre

Andrej Danko si vzal príliš veľké sústo. V dueli s Kotlebom ho čaká potupa pred celým Slovenskom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Andrej Danko si v relácii o 5 minút 12 vynútil duel s Kotlebom, o ktorom tvrdí, že klame svojich voličov, a v priamom prenose chce Kotlebu doslovne zhodiť.

“Jeho voliči sú zmätení a klamaní. Musíme im vysvetľovať, že Kotleba klame,” povedal Danko v relácii.

Po tejto vete som skoro vypľul včerajšiu večeru od smiechu. Chápem, že prieskumy (aj tie ktoré radšej nezverejnia, lebo Kotleba tam má ďaleko cez 14%), ukazujú nárast ĽSNS, a to znamená strach mocných, ktorí by mohli prísť o válovy. Budú robiť všetko, aj sa spoja s čertom, aby porazili Kotlebu.

Ale aby majster sveta v prevracaní kabátov, vyzval Mariana Kotlebu a chcel v diskusii presviedčať jeho voličov, že Kotleba ich klame a zavádza, je naozaj samovražda.

Veď spomeňme si len na pár prešľapov ministerstiev pod vedením Andreja Danka, ktoré nám narobili miliónové škody. Americké stíhačky za dve miliardy asi netreba spomínať…

Ale nemal by Andrej Danko skôr robiť reláciu pre svojich voličov, ak ešte nejakých má a vysvetliť im tú jeho zmätenosť, keď jeho minister obrany posiela provokovať na Ruské hranice našich vojakov a potom sa ide naťahovať cez ľudí, aby mal fotku, ako podáva ruku Putinovi? Ja som zmätený z tohto a som zvedavý, čo chce Danko povedať na Kotlebu.

Neviem akým zázrakom bol Danko zvolený do parlamentu, ale už vôbec neviem, kto mu nahovoril, že s jeho darom reči a jeho politickou kariérou, chce oponovať politikovi a osobnosti, akou je Marian Kotleba.

Danko zabúda, že Kotleba neprišiel na zlatom podnose do parlamentu. Kotleba má za sebou také veci, že ak by ste mu chceli dať pochúťku, hoďte mu Danka. A Danko to urobil sám…

Kotleba a Danko by sa mali spolu stretnúť 12.5.2019 o 11:00 na TA3

Tento článok je v kategórii Komentáre a nemusí sa zhodovať s názormi Magazínu 1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *