adplus-dvertising

Andrej Danko je rád, že komunita LGBTI môže na Slovensku slobodne pochodovať

Mediálne známy politický zabávač a bojovník proti kotlebovcom, ktorý už niekoľko rokov baví svojim skomoleným vyjadrovaním slovenskú verejnosť opäť prekvapil. Pri príležitosti včerajšieho pochodu LGBTI komunity v Bratislave prejavil predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko zvláštny druh tolerancie.

Napriek svojmu netolerantnému prístupu voči Marianovi Kotlebovi a jeho prívržencom, ktorým po svojej návšteve Izraela vyhlásil vojnu, aktuálne ukázal, že homosexualita mu neprekáža. Dokonca prostredníctvom zverejneného videa na sociálnej sieti Facebook vyjadril radosť, že na Slovensku dnes môže slobodne prebiehať pochod Dúhový Príde.

Na včerajší bratislavský pochod Hrdí za rodinu prišli stovky ľudí. Medzi účastníkmi nechýbali ani známi politici. Pochod napríklad podporili populárny ochranca židovského národa a bojovník proti extrémizmu- predseda SNS Andrej Danko, milovník sexu a krásnych žien Boris Kollár, či nový europoslanec za stranu Kotleba- ĽS Naše Slovensko Milan Uhrík. Pri tejto príležitosti zároveň Andrej Danko prejavil  v skutku zvláštny druh tolerancie. Demokraticky zvolenú parlamentnú stranu ĽS Naše Slovensko chcel rušiť, propagácia zvrátených homosexuálnych hodnôt v uliciach Bratislavy mu naopak vôbec neprekáža.  

„Som veľmi rád, že v žijem v štáte, kde dnes na jednej strane vyjadrili názory ľudia podporujúci komunitu LGBTI a na druhej strane pochod Hrdí na rodinu. Som presvedčený, že to budú slobodné a demokratické vyjadrenia ľudí, tak, ako sa to patrí na vyspelý, demokratický a právny štát.“ uviedol Danko.

Video: Farár Kuffa vysvetľuje LGBTI a gender agendu

zdroj: prehladsprav.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.