Spoločnosť Zo sveta

Americký raper Kanye West šokoval v TV: “Liberáli ma nemôžu šikanovať kvôli tomu, koho volím” (Video)

Americký producent a raper Kanye West je priaznivcom prezidenta Trumpa, ale musel dlho prekonávať vnútorný strach z reakcie svojho okolia, aby to dokázal dať najavo. (Video na konci článku s titulkami)

Celý svet a aj Amerika je v hlavnom mediálnom priestore plná liberálov. Presne tak, ako aj u nás. Herci či umelci vždy volia a nahlas vykrikujú, že podporujú neoliberálnych politikov. V televízii nikdy nebudete počuť, že niekto by dal hlas Kotlebovi, alebo v Amerike Trumpovi. Všetci len liberálov a hlavne tých falošných liberálov.

Americká rapová hviezda Kanye West však totálne prekvapil, keď v televíznej show povedal, že má rád Donalda Trumpa. To je ako keby u nás Rytmus povedal, že volil Mariana Kotlebu.

“Všetci okolo mňa sa mi snažili určiť kandidáta namiesto mňa. A kedykoľvek som povedal, že mám rád Trumpa, hovorili mi, že to nemôžem vyslovovať nahlas, lebo budem mať po kariére, vylúčia ma z černošskej komunity” povedal raper v televízii.

“Nemôžete ma šikanovať. Liberáli ma nemôžu šikanovať, televízne správy ma nemôžu šikanovať… pretože keď sa bojím byť sám sebou, tak za nič nestojím” dodala rapová hviezda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *