Americké prezident Biden nie je duševne v poriadku, tvrdia americkí generáli - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Americké prezident Biden nie je duševne v poriadku, tvrdia americkí generáli

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Americkí generáli a admiráli tvrdia, že prezident Spojených štátov Joe Biden nie je duševne, ani fyzicky v poriadku, čo môže USA dostať do obrovského nebezpečia.

,,Joe Biden nie je duševne v poriadku, náš národ nie je v bezpečí,” pod takýto list zo skupiny Flag Officers 4 America sa podpísalo až 124 amerických vyslúžilých generálov a admirálov. Uverejnili ho aj na svojej webovej stránke. Snažia sa tak varovať pred hrozbou, ktorá plynie z duševného a fyzického stavu prezidenta Joea Bidena. Tvrdia, že to nedokáže ignorovať. 

,,Sme vo veľkom nebezpečenstve. Musíme bojovať o svoje prežitie ako ešte nikdy predtým od nášho založenia v roku 1776. Nastal obrovský konflikt medzi priaznivcami socializmu a marxizmu na jednej strane a stúpencami ústavnej slobody na druhej strane,” píše sa v liste.

Generáli útočia aj na Činu, ktorá je podľa nich pre USA najväčšou hrozbou a navrhujú, aby voči nej uplatnili viac sankcií a zabránili tak jej úsiliu o ovládnutie celého sveta. Pár príslúšníkov americkej armády tvrdí, že list je antidemokratický a Bidena sa zastávajú.

Americký prezident Joe Biden ani súčasný minister obrany sa k listu zatiaľ nevyjadrili.