Americká herečka v lietadle napadla muža bez rúška. Udrela ho a pľula na neho - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Americká herečka v lietadle napadla muža bez rúška. Udrela ho a pľula na neho

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Žena, ktorá bola vo štvrtok zatknutá a obvinená z napadnutia na palube lietadla spoločnosti Delta Air Lines, udrela cestujúceho do tváre a pľula naňho po hádke, vyplýva zo záznamov federálneho súdu.

Patrica Cornwallová, ktorá bola na palube letu 2790 spoločnosti Delta z Tampy na Floride do Atlanty, udrela a pľula na cestujúcich po tom, čo predniesla poznámku o Rose Parksovej (americká aktivistka, pozn. red), uvádzajú federálne záznamy.

Takmer dvojminútový videozáznam vytvorený tretím cestujúcim naznačuje, že sporným bodom sú rúška.

Podľa sťažnosti sa však hádka vyostrila po tom, čo sa Cornwallová odvolala na Rosu Parksovú, priekopníčku občianskych práv, ktorá odmietla sedieť v zadnej časti segregovaného autobusu v Alabame.

Polícia potvrdila, že Cornwallovú zadržali, keď let pristál, uviedla atlantská polícia vo svojom vyhlásení.

Spoločnosť Delta v pondelkovom vyhlásení uviedla:

Let 2790 z Tampy do Atlanty sa stretol s orgánmi činnými v trestnom konaní po tom, čo počas letu došlo k výtržnosti nedisciplinovaného zákazníka. Situácie, ako je táto, sú u prevažnej väčšiny našich zákazníkov vzácne a spoločnosť Delta má nulovú toleranciu voči nedisciplinovanému správaniu na našich letiskách a na palube našich lietadiel.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *