Zo sveta

Americká futbalistka si odmietla kľaknúť pre Black Lives Matter

Mimoriadnu statočnosť prejavila brankárka ženského futbalového klubu North Carolina Courage, Samantha Murphy (rodená Leshnak).

Zatiaľ čo jej spoluhráčky pred začiatkom zápasu pri zvuku hymny pokľakli, aby si uctili kult Black Lives Matter, a zavďačili sa internetovému davu, Samantha zostala stáť a pri zvuku hymny si nechala pravú ruku na srdci.

Samantha v tom nebola úplne sama. Spolu s ňou stáli aj tréneri, ako je vidieť na záberoch.

Mladú hráčku, ktorá si odmietla kľaknúť nazvali na sociálnych sieťach aj „skutočnou patriotkou“.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

8 Replies to “Americká futbalistka si odmietla kľaknúť pre Black Lives Matter

  1. Správne!!! Prečo by som si mal kľaknúť pred niekým keď nemám na to žiaden dôvod!!! Spomínam si, že ako malého ho ma mamička občas dala kľaknúť si do kúta, keď som urobil niečo zlé. Kľačal som tiež ešte pred svojou polovičkou, keď som ju žiadal o ruku. Ale inak ťažko. To už potom radšej; Mor ho!!!

  2. Ak sa nemýlim a myslím si ze sa nemýlim veľkú časť kriminality v USA majú na svedomí práve černosi. Tak kto sa im má za co ospravedlňovať…. A mimochodom biely nie sú privilegovany v minulosťi za čias otroctva to tak bolo ale dnes je to o tom ze kto sa snaží ten ma

  3. I crni i beli su ok, ali crni treba više da rade ili beli da manje rade, klečati je lako, ležati je još lakše ali raditi nije lako a crni ne vole da rade

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *