Američania a Rusi sa dostali do konfliktu v Sýrii! Takto do seba narážali (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Američania a Rusi sa dostali do konfliktu v Sýrii! Takto do seba narážali (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Incident medzi americkými a ruskými vojakmi na severovýchode Sýrie, pri ktorom bolo zranených niekoľko Američanov, sa dostal na video. Video je zverejnené na kanáli RusVesna na YouTube.

Na záberoch je zachytená americká a ruská vojenská technika.

Hovorca americkej Národnej bezpečnostnej rady už skôr obvinil ruskú armádu, že porušila pravidlá pre predchádzanie konfliktom v Sýrii. Uviedol, že ruský voz narazil do obrneného vozu koalície. Pri incidente bolo zranených niekoľko členov posádky. Neskôr náčelník Generálneho štábu ruských ozbrojených síl Valerij Gerasimov vyhlásil, že Rusko vopred varovalo medzinárodnú koalíciu o prejazde ruskej kolóny. Americkí vojaci sa navyše sami pokúsili ruskú hliadku zablokovať.

„V rozpore s existujúcimi dohodami americkí vojaci vykonali pokus o zablokovanie ruskej hliadky. Vojenská polícia ozbrojených síl Ruskej federácie na to zareagovala tak, že sa podnikli potrebné kroky na zabránenie incidentu a k ďalšiemu plneniu zadanej úlohy, „uvádza sa v správe ruského ministerstva obrany.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *