Zo sveta

Aktivistka Black Lives Matter zakladá stranu a hlási, že zotročí bielych mužov

Vo Veľkej Británii vzniká nová černošská strana Taking the Initiative Party (TTIP). Stranu by mala viesť aktivistka Black Lives Matter Sasha Johnsonová.

Táto strana sa profiluje ako nová strana robotníckej triedy, kde nezáleží na farby pleti, ale zároveň by mali riadiace funkcie získať len černosi. Tvár strany Sasha Johnsonová sa prezentuje svojím vojenským oblečením a hovorí si aj „Oxford’s Black Panther“.

Jej agresívne správanie bolo zachytené aj na videu, kde sa vyhrážala mužovi a nadávala mu za to, že neveril, že Spojené Kráľovstvo je systematicky rasistickou krajinou.

Aktivistka dokonca uverejnila na sociálnej sieti status, v ktorom písala o tom, že „Biely muž nebude rovnocenný ako my, ale bude naším otrokom.“ Twitter ju však za tento príspevok zablokoval.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!