Politika

Ako z hororu! Zdravých Slovákov ubytovávajú meter od nakazených! Spoveď Slovenky (Video)

Slovenka, ktorá sa vrátila zo zahraničia bola prevezená do ubytovacích priestorov, ktoré pripomínajú skôr horor. To nie je však to najhoršie!

Vo videu hovorí Slovenka o tom, že nakazených Slovákov, ktorí majú pozitívne testy na Covid – 19, ubytovali hneď do vedľajšej izby a musia spolu používať sociálne zariadenia!

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

One Reply to “Ako z hororu! Zdravých Slovákov ubytovávajú meter od nakazených! Spoveď Slovenky (Video)”

  1. Neuveriteľné!!! Tak toto je hotová katastrofa. Tu sa jasne ukázalo, ako táto vláda pod vedením toho šaša z Trnavy, Mat_oviča nezvláda svoju úlohu!!! Je záslužné, že sa im podarilo zachytiť cca 36 ľudí zo 130 ľudí, ktorí sa vracali z Tirolska na Slovensko!!! Ale už nie je v poriadku to, že týchto ľudí ubytovali spoločne!!! Je to hotová pohroma, že týchto ľudí nerozdelili od seba, ako hrach zo šošovicou!!! Je to vrcholne nezodpovedné. Je to hazardovanie zo životmi ľudí, ktorí boli zdraví a nejavili žiadne známky nákazy!!! Tak, že tak. Mysleniu zdar!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *