Ako z hororu! Zdravých Slovákov ubytovávajú meter od nakazených! Spoveď Slovenky (Video)

Slovenka, ktorá sa vrátila zo zahraničia bola prevezená do ubytovacích priestorov, ktoré pripomínajú skôr horor. To nie je však to najhoršie!

Vo videu hovorí Slovenka o tom, že nakazených Slovákov, ktorí majú pozitívne testy na Covid – 19, ubytovali hneď do vedľajšej izby a musia spolu používať sociálne zariadenia!

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *