Spoločnosť Zo sveta

Ako migrant prišiel hľadať pomoc do Švédska. Dnes vyzýva na vraždenie bielych: „Budú naši otroci!“

Jesse Ekene Nweke Conable je africký migrant, ktorý našiel svoje útočisko vo Švédsku. Dnes však v tejto severskej krajine vyzýva vo svojich skladbách na vraždenie bielych a následne zotročenie bielej rasy.

Čierny raper vo svojich skladbách a na sociálnych sieťach kde ho sledujú tisíce ľudí vyzýva Afričanov žijúcich po celej Európe, aby vraždili bielych ľudí.

„Ak ťa nejaký biely muž alebo žena štve, zabi ich hneď!“ hovorí raper v uzavretej skupine na sociálnej sieti.

„My čierni sa staneme jedničkou a podmaníme si bielych!“ hlása ďalej migrant, ktorý využil dobrosrdečnosť Švédov, ktorých dnes chce vyzabíjať.

Migrant má súkromný instagramový účet s názvom Barasvarta (len čierni), do ktorého pustí len čiernych ľudí a hlása v ňom slogany ako „Jeb*ť bielych ľudí“ alebo „Čierna sila vo Švédsku“.

V jednom zo svojich videí Afričan hovori toto:

„Moji bratia a sestry, moji čierni bratia a sestry mám pre vás dôležitý odkaz. Chcem vám len všetkým mojim čiernym bratom a sestrám povedať tam vonku, že ste výnimoční a nikto nie je ako vy! Pokračujte vo vojne. My černosi to tu prevezmeme a staneme sa číslom jedna! Prevezmeme týchto bielych, tak ako nás oni mali za otrokov, ich teraz budeme mať my a budeme s nimi zaobchádzať ešte horšie!“

Ďalej migrant hovorí o tom, že belochom treba prevziať ženy a peniaze: „Sme africkí bojovníci, nemajú na nás a toto je len začiatok čiernej sily!“

Tento africký migrant o ktorého sa stará Švédsko má na svojom Youtubeovom účte viac ako 280 000 sledovateľov, ktorí veria jeho slovám.

5 Replies to “Ako migrant prišiel hľadať pomoc do Švédska. Dnes vyzýva na vraždenie bielych: „Budú naši otroci!“

  1. Čerňoši, cigáni a musl hnědáci jsou největší rasisti mezi všemi rasisty. Tohohle negra, který dostal od švédského státu azyl a pobírá dávky je třeba bez anestezie vykastrovat, aby nemohl plodit další rasisty a poté šupem deportovat do jeho bezpečné vlasti.

  2. Hajzel skurvený nočný!Nechápem prečo ho už dávno nezrušili a polícia nezatkla za nabádanie na vraždy a rasizmus!Čo tí zasraný politici v tom Švédsku robia že si nevedia rady s takýmito černochmi!Načo čakajú?kým ich začnú biť vlastný ľudia za nečinnosť v ohľade bezpečnosti!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *