Ako migrant prišiel hľadať pomoc do Švédska. Dnes vyzýva na vraždenie bielych: "Budú naši otroci!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ako migrant prišiel hľadať pomoc do Švédska. Dnes vyzýva na vraždenie bielych: “Budú naši otroci!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Jesse Ekene Nweke Conable je africký migrant, ktorý našiel svoje útočisko vo Švédsku. Dnes však v tejto severskej krajine vyzýva vo svojich skladbách na vraždenie bielych a následne zotročenie bielej rasy.

Čierny raper vo svojich skladbách a na sociálnych sieťach kde ho sledujú tisíce ľudí vyzýva Afričanov žijúcich po celej Európe, aby vraždili bielych ľudí.

“Ak ťa nejaký biely muž alebo žena štve, zabi ich hneď!” hovorí raper v uzavretej skupine na sociálnej sieti.

“My čierni sa staneme jedničkou a podmaníme si bielych!” hlása ďalej migrant, ktorý využil dobrosrdečnosť Švédov, ktorých dnes chce vyzabíjať.

Migrant má súkromný instagramový účet s názvom Barasvarta (len čierni), do ktorého pustí len čiernych ľudí a hlása v ňom slogany ako “Jeb*ť bielych ľudí” alebo “Čierna sila vo Švédsku”.

V jednom zo svojich videí Afričan hovori toto:

“Moji bratia a sestry, moji čierni bratia a sestry mám pre vás dôležitý odkaz. Chcem vám len všetkým mojim čiernym bratom a sestrám povedať tam vonku, že ste výnimoční a nikto nie je ako vy! Pokračujte vo vojne. My černosi to tu prevezmeme a staneme sa číslom jedna! Prevezmeme týchto bielych, tak ako nás oni mali za otrokov, ich teraz budeme mať my a budeme s nimi zaobchádzať ešte horšie!”

Ďalej migrant hovorí o tom, že belochom treba prevziať ženy a peniaze: “Sme africkí bojovníci, nemajú na nás a toto je len začiatok čiernej sily!”

Tento africký migrant o ktorého sa stará Švédsko má na svojom Youtubeovom účte viac ako 280 000 sledovateľov, ktorí veria jeho slovám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *