Politika

Ako chcú spolu vládnuť?! Kollár sa pustil do Remišovej: „Vážte slová!!!“

Zástupcovia štyroch strán, ktoré by mali skladať budúcu vládu sa spolu stretli v rádiu Slovensko. Do ostrej konfrontácie sa dostal Boris Kollár a Veronika Remišová zo strany Za Ľudí.

Remišovej sa nepáči, že strana Sme Rodina sa spája so stranou Marie Le Penovej a s talianskou stranou Mattea Salviniho, ktoré sú kritické k Európskej Únii, migrácii či LGBTI komunite.

7 Replies to “Ako chcú spolu vládnuť?! Kollár sa pustil do Remišovej: „Vážte slová!!!“

  1. A títo nám chcú vládnuť !!! … Pán Boh s nami a zlé preč !
    Nemali sa spojiť so žaluďmi – tí tam budú stále robiť rozbroje, lebo Kiska nevie prehltnúť to, že nedostane post predsedu NR SR (ani podpredsedu !), ale bude iba rádovým poslancom ! To mal radšej zostať exprezidentom s výhodami, ktoré mu ale teraz boli odobraté… Môže sa totiž veľmi ľahko stať aj to, že ak budú o rok predčasné voľby, už sa žaluď nemusí dostať do parlamentu, … ale do Leopoldova !

    1. Mám 63 rokov a tak ako Boris mal som veľa krásnych žien,,,,robil som v televízii,tak preto,ale o remišovú by som neoprel nieže bicykel,ani ožratého chlapa.

  2. Začínajú vo veľkom štýle dúfajme, že im to vydrží a pôjdu si navzájom po krku, ha, ha, ha … zatiaľ s im to celkom darí.

  3. Treba si pozrieť celé, pobavíte sa. Páčil sa mi Koll_ár, ako rozprával o tom, že nik mu nebude kecať s kým on bude vo frakcii. A na záver povedal, že sa nebude tlačiť Rusku niekam … ha, ha, ha … ale všetci vieme, že to malo byť USA!!! Čo má asi tak s našou politikou Rusko? Keď všetci vieme, aký postoj má Slovensko v EU a ako vždy hlasuje!!! Toto vám píšem, aby ste boli viac v obraze. Iskrilo to medzi Koll_árom a Remi_šovou!!! Koll_ár vyslovil požiadavku ktorá je plne legitímna!!! Úžerník daňový a pozemkový podvodník Kis_ka prečo neprišiel? Prečo sú tam všetci predsedovia strán iba Za ľudí tam nie je jej predseda? Šašo Mat_ovič kecá a kecá … Koll_ár bude vraj oddeľovať svoju funkciu a ja sa pýtam, od čoho? Keď je raz niekto predsedom parlamentu, tak je predsedom parlamentu, kým ho neodvolajú, alebo kým mu neskončí funkčné obdobie!!! Podsúvajú nám tu samé hlúposti, ako Da_nko nerozdeľoval svoju funkciu predsedu parlamentu od osobných ambícii? Ale, to sa nedá!!! Ak niekto má funkciu, tak ju má!!! Tak, že Koll_árova obhajoba od Mat_oviča nie je relevantná, ak si dovolil kritizovať Dan_ka a Koll_ára obhajovať!!! Tu je vidieť, že ešte nič a už sa nás snažia ťahať za nos!!! Pozor na túto bandu, pod vedením toho šaša z Trnavy Mat_oviča!!! Inak viete, že ten superman s vypchatými vajcami Su_lík, čo tak rád chodil na teplé rožky na raňajky ku Koč_nerovi. Tento chudák chce zrušiť 4 štátne sviatky!!! Tu vidíte koho ste si to zvolili. A zistite si o aké ide sviatky. To je sila to vám poviem!!! Je to odkundes ktorý nemá páru!!! Mysleniu zdar!!!

  4. Bábkoherečka, slúžka úžerníka a zlodeja pozemkov. Hajzla, ktorý kradol pozemky a bol odsúdený za krátenie dane. Podvodníčka, ktorá zatajila v daňovom priznaní chatu.

  5. Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote the book in it or something. I think that you could do with some pics to drive the message home a bit, but instead of that, this is fantastic blog. A great read. I’ll certainly be back.|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *