Aké Slovensko chcú liberálni extrémisti? O svoje práva sa môžu hlásiť už aj pedofili! - MAGAZÍN 1
Komentáre

Aké Slovensko chcú liberálni extrémisti? O svoje práva sa môžu hlásiť už aj pedofili!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nedávne politické úspechy liberálov prinášajú Slovákom prvé výsledky. To, čo bolo ešte donedávna pre väčšinu ľudí nemysliteľné sa už čoskoro môže stať bežnou súčasťou našich životov. Denník SME sa začína verejne zastávať zvrhlých chúťok pedofilov.

Volebné úspechy liberálov z Progresívneho Slovenska a strany Spolu začínajú prebúdzať zvrhlé chúťky niektorých novinárov. Dôkazom nebezpečného vývoja slovenskej spoločnosti je aj prístup bývalej redaktorky z RTVS Zuzany Kovačič Hanzelovej, ktorá v súčasnosti pôsobí v denníku SME. Tá vo svojom najnovšom statuse, ktorý uverejnila na sociálnej sieti facebook obhajuje tolerantný prístup voči pedofilom.

Hanzelová svoje pohnútky zdôvodnila nasledovne:

„Tak si predstavte, že sa narodíte, žijete normálny život, a v puberte zistite, že ste pedofil. Nijako ste to neovplyvnili, nič s tým neviete urobiť – prosto je to tak. Musíte sa s tým vysporiadať, a musíte sa s tým naučiť žiť. Denník SME dnes priniesol sériu článkov, ktoré poodhaľujú tento svet. Je to dôležitá téma a treba ju nie len čítať, ale čítať s porozumením. Namiesto okamžitého hnevu, ktorý mi od rana chodí do inboxu, sa nadýchnite a naozaj si prečítajte, o čom tá séria článkov hovorí.

Hovorí o ľuďoch, ktorí sa narodili ako pedofili, ale deti nezneužívajú. Hovorí o ich svete a o tom, ako sa im žije. Hovorí o tom, že premýšľajú nad svojou deviáciou, a že si dokonca vytvorili podpornú skupinu, v ktorej si pomáhajú. Hovorí o mužovi, ktorý, keď to povedal vlastnej matke, sedem rokov trvalo, než sa ich vzťah ako tak dal do poriadku.

Pamätám si časy blogerské, keď na blog.sme.sk začal blogovať pedofil. Vo svojich článkoch písal presne o tomto a už pred 15 rokmi ho ostatní blogeri vyobcovali z komunity a nakoniec musel prestať písať. Ja som naopak presvedčená, že je dôležité hovoriť aj o tabuizovaných témach, o náročných témach, ktoré sú nepríjemné a zvláštne. Oni totiž nezmiznú, budú stále tu – s diskusiou alebo bez nej.

Viacerí ste mi písali, že nahrávame Kotlebovcom a konzervatívcom, a čo sme to len preboha urobili. Ja myslím, že kedykoľvek by denník SME napísal o pedofiloch, reakcia bude rovnaká. Raz nahrávaš kotlebovcom, inokedy Kiskovi, potom Smeru a KDH. Neexistuje dobrý a zlý timing na tabuizovanú tému a podľa mňa by ani nebolo správne rozhodovať sa, či niečo napíšeme, aby sme “niekomu pomohli” alebo “niekomu uškodili”.

Som presvedčená, že, ak vytvoríme spoločnosť, v ktorej hovoríme aj o pedofiloch inak ako o “hnusných úchylákoch”, urobíme aj pomoc pre nich normálnejšiu a dostupnejšiu a v konečnom dôsledku z toho budeme v spoločnosti benefitovať všetci. Neznamená to, že obhajujeme zneužívanie detí a pedofilov. Úplne jednoducho to znamená len to, že o tom treba hovoriť a prečítať si článok, nie iba titulok. (Ale to platí pri všetkých témach, však áno). Možno nebudete súhlasiť, ale podľa mňa je to lepší plán ako len skonštatovať, že sú to všetko odporní ľudia, ktorí si nezaslúžia žiť, a ďalej si pokračovať vo svojom živote, v ktorom sa tvárime, že to neexistuje.”

Zdroj: prehladsprav.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *