Komentáre

Aha! Liberáli! Ona chce pre slovenské ženy migrantov a oni jej pritakávajú

Bratislavskí stand-up komici majú vlastný podcast, do ktorého si pozývajú prevažne ultraliberálnych hostí (Sajfa a spol). To, čo sa tam však dozviete, je naozaj nádhernou ukážkou toho, čo táto ideológia prináša.

Portál kulturblog.sk vystrihol časť z jedného dielu, kde majú za hosťa Simonu Salátovú. Simona má byť podobne ako moderátori podcastu, stand-up komička. V podcaste začnú vtipkovať na tému kanibalov a toho, ako môžu chutiť ľudia s rôznym ideologickým zameraním. Samozrejme začnú hovoriť o fašistoch a ĽSNS. Toto by ešte mohla byť tá vtipná pasáž, veď nech sa každý smeje na tom, čo sa mu páči.

Perličku tomu dodáva však hosť a práve Simona, ktorá cez srandu otvorene a ukážkovo prezentuje slniečkarske liberálne chúťky.

V závere zostrihu povie, aby ľudia neboli xenofóbni, pretože žiadni migranti na Slovensko neprídu, a ak aj prídu, tak nech, pretože „slovenským chlapom sa nechce ani robiť a ani trtk*ť“.

Simonka, ktorá chce pre slovenské ženy migrantov.

Simonku však musím dostať do reality, pretože len za posledné týždne slovenská polícia zadržala niekoľko migrantov na našom území. Ale má pravdu, nechcú tu ostať, pretože sú to ekonomickí migranti. EÚ má však na stole novely, ktoré donútia krajiny prerozdeliť migrantov do všetkých krajín a tie krajiny, ktoré odmietnu, budú finančne pokarhané.

A čo sa týka tých chlapov, ktorím sa podla nej nechce robiť, tak sa jej ani nečudujme, keď vysedáva celé dni s „komikmi“, ktorí jej prikyvujú na jej slniečkarske chúťky. Chlapi na Slovensku robia Simonka a tvrdo ver mi. Za to migranti v EÚ vôbec. V Nemecku je 75% migrantov (zo 4 miliónov) na sociálnych dávkach a vo Švédsku je jedna z najväčších nezamestnaností práve vďaka migrantom v krajine.

Ale chápem tvoje životné nastavenie, keď vidím v akej spoločnosti sa pohybuješ.

8 Replies to “Aha! Liberáli! Ona chce pre slovenské ženy migrantov a oni jej pritakávajú

  1. Do pč to čo je za troch magorov myslia si že sú vtipni, ale sú trápny a tá kunda zabrzdena zhulena by chcela asi za údenú metrovu rúru 😝

  2. Simonku by som poslal do migrantskej no-go zony,ked jej tak velmi chyba tr.kacka,aby ju ti „skveli“ludia poriadne vyplieskali tymi “ hadicami“ roznych parametrov. Urcite by si prisla na svoje.

  3. Ešte dobre ze sme taka chudobná krajina tu migranti neostanu len to je chiba že aj Slováci musia utekať do zahraničia aby sa uzivyli

  4. Volakde mám fotku ženy ktorá tvrdila,že najlepší sex je s černochom,pomáhala a zgrupovala sa s migrantmi.skoncila znásilnená a zabitá v jarku.hadajte kto ju znásilnil a zabil.za mňa len toľko,že keby sa ma chcel dotknúť kozojeb,stretol by sa s alahom a jeho pannami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *