Slovensko

Agresor v Komárne začal mlátiť predavačku a zákazníčku až kým ho neukončil tento muž (Video)

Brutálny útok sa stal v jednej z komárňanských potravín. Zákazník bez rúška tam mal napadnúť najprv predavačku, potom vedľa stojacu zákazníčku a nakoniec pri úteku z prevádzky sa pustil ešte do jedného muža, ktorý ho však rýchlo skrotil (video na konci článku).

O incidente informoval portál Ahoj Komárno a na videu vidíme muža, ktorého zrejme upozornila predavačka, že nemá na sebe rúško. Muž predavačku napadne päsťou do tváre a okamžite aj vedľa stojacu zákazníčku. Jeho vyčíňanie ukončí aj zákazníka, ktorý agresora päsťami zloží na zem.

Agresor má byť podla komentárov v skupine Ahoj Komárno známa firma:

„Ak by ste ho náhodou hľadali, že by ste ho chceli milo pozdraviť, zvykne väčšinou prespávať neďaleko bratislavskej brány… Kedysi mával zlepené vlasy, pozná ho snáď každý.. super, že mu ten chalan naložil“ napísala Veronika.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!