Agentúra EÚ čaká na názory gejov, lesieb, bisexuálnych, trans a intersex ľudí starších ako 15 rokov - MAGAZÍN 1
Slovensko

Agentúra EÚ čaká na názory gejov, lesieb, bisexuálnych, trans a intersex ľudí starších ako 15 rokov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na stránke slovenského Dúhového pochodu Bratislava sa ocitla platená reklama, ktorá prezentuje LGBTI projekt agentúry Európskej Únie.

Táto agentúra spustila prieskum, v ktorom chcú zistiť, ako sa LGBTI ľudom žije na Slovensku.

“Dotazník prieskumu je k dispozícii na internete a čaká na názory gejov, lesieb, bisexuálnych, trans a intersex ľudí starších ako 15 rokov. ” píše sa na stránkach Dúhového pochodu.

Hneď v úvode sa vás dotazník agentúry Európskej Únie opýta na vek (minimálne 15 rokov), a v ďalšej otázke na pohlavie muž, žena alebo máte vyplniť “iné” ak nie ste ani jedno z týchto pohlaví.

Ďalšia otázka po udaní pohlavia je, akým pohlavím by ste sa charakterizovali, a máte na výber hotové panoptikum odpovedí. Môžete si vybrať medzi transmužom, nebinárnou osobou alebo genderqueer, čo znamená, že nieste ani muž, ani žena ale ste X.

Nasledujú otázky o sexualite, či ste lezba, gej alebo bisexuál. Celkom zaujímavé otázky pre 15 ročných čo myslíte?

Ale to nie je z ďaleka všetko! Ďalšia otázka, pre 15 ročného človeka znie, s kým mal sex za posledných 5 rokov.

Dotazník sa ďalej pýta, či osoba podstúpila operácie alebo iné zmeny, aby sa podobala na pohlavie, na ktoré sa cíti. Ak ste odpovedali, že nie, nasledujúca otázka sa vás hneď opýta, prečo ste sa nedali preoperovať.

Celý dotazník si môžete prejsť na tejto adrese a sami si pozrieť, aké otázky ponúka pre mládež agentúra Európskej Únie pre LGBTI.

Zdroj: Magazin1.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *