Afrických migrantov prevážajú cez noc do Nemecka. Čakajú ich pripravený byty a sociálne dávky - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Afrických migrantov prevážajú cez noc do Nemecka. Čakajú ich pripravený byty a sociálne dávky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecká vláda začala s prevozom najmenej 10 200 migrantov z Afriky do Nemecka. Pre väčšie pohodlie a bezpečnosť migrantov uskutočňujú tento prevoz letecky na migrantov už majú čakať pripravené byty či sociálne dávky od štátu.

Podľa nemeckej vlády ide o postup, ktorý umožní ohrozeným ľudom legálne prísť do Nemecka. Zaujímavosťou je, že vláda najprv hovorila o stovkách migrantoch, teraz však dovážajú niekoľko tisícov. Ďalších 6000 utečencov si Nemci dovezú z Turecka, kde ale vojna nie je a preto je na mieste otázka, pred čím ich treba chrániť a či to nie sú ekonomickí utečenci.

Verejnosť v Nemecku hovorí aj o tom, že vláda tieto lety uskutočňuje vo večerných hodinách.

Podla oficiálnych správ prišlo do Nemecka 3,12 miliónov utečencov a 30% z nich prišlo letecky. Vyzerá to teda, že obyvatelia Afriky pomaly nahradia tradičné obyvateľstvo v Európe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *