Zo sveta

Afrických migrantov prevážajú cez noc do Nemecka. Čakajú ich pripravený byty a sociálne dávky

Nemecká vláda začala s prevozom najmenej 10 200 migrantov z Afriky do Nemecka. Pre väčšie pohodlie a bezpečnosť migrantov uskutočňujú tento prevoz letecky na migrantov už majú čakať pripravené byty či sociálne dávky od štátu.

Podľa nemeckej vlády ide o postup, ktorý umožní ohrozeným ľudom legálne prísť do Nemecka. Zaujímavosťou je, že vláda najprv hovorila o stovkách migrantoch, teraz však dovážajú niekoľko tisícov. Ďalších 6000 utečencov si Nemci dovezú z Turecka, kde ale vojna nie je a preto je na mieste otázka, pred čím ich treba chrániť a či to nie sú ekonomickí utečenci.

Verejnosť v Nemecku hovorí aj o tom, že vláda tieto lety uskutočňuje vo večerných hodinách.

Podla oficiálnych správ prišlo do Nemecka 3,12 miliónov utečencov a 30% z nich prišlo letecky. Vyzerá to teda, že obyvatelia Afriky pomaly nahradia tradičné obyvateľstvo v Európe.

5 Replies to “Afrických migrantov prevážajú cez noc do Nemecka. Čakajú ich pripravený byty a sociálne dávky

  1. Herr Hitlerjugend Mutti Merkel sa činí a vzorne plní príkazy z americkej lóže…
    Pod rúškom tmy si dováža lietadlami celé hordy lacnej pracovnej sily, aby nemecké obyvateľstvo nestihlo protestovať, keďže zrejme z ich daní majú pripravené tie byty a sociálne dávky… To tým Nemcom je to jedno ?! …A ešte si ju opätovne zvolili !
    Mali ju už dávno zavrieť, lebo ohrozuje bezpečnosť všetkých obyvateľov Európy.

  2. Pripravených je 240 miliónov na presidlenie.to nie je žiaden hoax ani konšpirácia,ale holá úbohá pravda.ja pevne verím,že voľby vyhrá lsns a splni svoj sľub a to vystúpenie Slovenska z eú.zacina horieť pod kotlom a my z neho potrebujeme vyskočiť čím skôr.

  3. Načo naberá Merkelka ďalších migrantov, keď ich chce nasilu prerozdeľovať, aj krajinám V4, ktoré s týmto nesúhlasia a presídlencov nechcú ?! Nech si ich nechá v Nemecku.
    Tejto ženskej, pravdepodobne, za každého presídlenca pribudne nejaká tučná sumička na účte z tej americkej lóže. Nerobí to pre všeobecné dobro. Skôr naopak.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *