Afgánsky migrant sexuálne zneužil len 5 ročné dievčatko. Dostal len dva roky väzenia - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Afgánsky migrant sexuálne zneužil len 5 ročné dievčatko. Dostal len dva roky väzenia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Afgánsky migrant, ktorý sexuálne obťažoval päťročné dievča vo Francúzsku, dostal len dva roky väzenia. 27 ročný Ayub Miakhel bol usvedčený zo sexuálneho napadnutia vo francúzskej Normandii.

Matka a jej 5 ročné dieťa mali prespať u migranta na podlahe jeho bytu. Keď sa večer matka prebudila a nenašla svoju dcéru vedľa seba, začala ju hľadať a našla svoje malé dieťa vedľa migranta.

Ten jej mal podla slov malej dcéry ukazovať niečo, čo nazval “tvrdá klobása” a nevhodne sa jej dotýkal po celom tele.

Matka zneužitého dieťaťa informovala susedov, ktorí okamžite zavolali políciu. Migrant Miakhel dostal za útoky len dva roky väzenia a pravdepodobne bude po roku prepustený.

Prečo však matka prišla k migrantovi aj so svojou dcérou nie je známe. Je to však v poslednej dobe veľký trend, kedy sa ženám tmaví migranti zapáčia a na sladké reči sa nechajú nalákať. Väčšinou to však končí tragicky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *