Afganskí migranti ušli z detského domova v Medzilaborciach. Môže za to ramadám

Dvaja 17 roční afganskí migranti, ktorí sú v detskom domove v Medzilaborciach vystriedali školu za útek. Migranti z Afganistanu sú v detskom domove dva mesiaca a polícia jedného našla vo vlaku a druhého v kamióne. (noviny.sk, foto: ilustračné z webu detského domova)

Podla riaditeľa detského domova Dlaň sa migranti snažia utiecť za svojou komunitou, aby spoločne mohli sláviť sviatok ramadám.

Z detského domova ušli aj ďalší migranti vo veku 15 rokov.

“Po dvoch 15-ročných Afgáncoch a jednom mladíkovi z Bangladéša pátranie naďalej prebieha,” informovala Jana Ligdayová pre portál noviny.sk

Migranti sú ubytovaní v detskom domove Dlaň, ktorý sídli v Medzilaborciach. Polícia 17 ročných migrantov našla. Po ostatných stále prebieha pátranie.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *