Advokát Uhríkovi: Sklamal si, pravda vyjde na svetlo a už budeš len ľutovať, za to, čo ste spravili. Už tu takí boli…

Dlhoročný člen ĽSNS Milan Uhrík dnes oznámil spolu s ďalšími odchod zo strany. Uhrík už dlhšie vo svojich videá nepoužíval ani stranícke logo Kotlebovcov a niektorí ľudia majú veľa otáznikov, či koniec v strane bol spôsobený naozaj len kvôli stanovám.

Pod videom Uhríka, kde oznamuje koniec v strane ĽSNS sa objavil zaujímavý komentár, ktorý okamžite šokoval viacerých ľudí. Napísal ho advokát Radovan Hrádek, ktorý vyštudoval právo v Košiciach a ešte raz aj v Kanade, kde roky pôsobil v medzinárodnej kanadskej advokátskej firme. Hrádek na súdoch niekoľkokrát obhajoval aj Kotlebovcov. Uhríkovi napísal pod video, že sa v ňom veľmi sklamal a pravda vyjde na svetlo.

„Milan, Milan, veľmi som sa v tebe sklamal. A ty veľmi dobre vieš že to nie je tak, ako to všetci prezentujete. Pamätaj na jedno. Kto raz zradil, zradí aj druhý raz. A toto sa bude niesť celý tvojim životom. Pravda vyjde na svetlo božie a potom už budeš len ľutovať, že to čo ste spravili bolo nesprávne, povedal by som ohavné. Už tu takí boli, napr. Kolesár, a pozri kde skončili. Prajem pekný deň.“ napísal Hrádek pod videom.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353