Slovensko

Advokát si nádherne prilepší za vlády Matoviča a ten na to nedokáže odpovedať! Sledujte ako zamrzol! (Video)

Právnik a poradca ministra financií Eduarda Hegera získava za vlády Igora Matoviča lukratívne zákazky zatiaľ dokopy za 820-tisíc eur. V tomto čase to už po tlaku opozície začína riešiť prokuratúra aj komora.

Keď sa na tohto advokáta, ktorý si nádherne polepší práve vďaka novej vláde Matoviča opýtal moderátor relácie Na Telo, Matovič nedokázal povedať ani slovo. Jeho reakcie teda hovorí za všetko.

Tomáš Drucker zase hovorí, že OĽANO sa mení na Smer:

„Hra na zmenu sa na Slovensku definitívne skončila. Pred voľbami sľubovali zmenu, slušnosť, boj proti mafii a korupcii. Jedinou zmenou je rýchlosť, akou sa OĽaNO mení na Smer a obsadzuje štát vlastnými ‚našimi ľuďmi‘. Slovensko má na viac. Nestačí, aby starých podvodníkov nahradili noví,“ povedal Drucker.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!