A je koniec! Krajniak zo Sme Rodina podáva demisiu a končí

Milan Krajniak zo Sme Rodina končí ako minister práce a podáva demisiu. Oznámil to v pondelok podvečer na tlačovej konferencii spolu so šéfom hnutia Borisom Kollárom.

Kollár skonštatoval, že cirkus pokračuje a nepáči sa mu, že koaliční partneri vyzývajú premiéra na demisiu cez médiá. Zopakoval, že kollárovci nemajú žiadne personálne požiadavky pri riešení koaličnej krízy.

Kollár si myslí, že ak Matovič aj Sulík odstúpia, ich konflikt si prenesú do parlamentu a na koaličnú radu. Jedinú cestu vidí v tom, aby sa obaja pomerili a pokračovali vo vládnutí, píšu tvnoviny.sk

„My nemáme žiadne personálne požiadavky, aby niekto odstupoval a nikto nemá požiadavky na nás,“ povedal Kollár s tým, že si vie predstaviť aj trojkoalíciu, ale menšinovú vládu odmieta.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353