6 ročné deti v anglickej škole sa učia písať milostné listy ako homosexuáli: "Princ sa zamiluje do sluhu" - MAGAZÍN 1
Zo sveta

6 ročné deti v anglickej škole sa učia písať milostné listy ako homosexuáli: “Princ sa zamiluje do sluhu”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Reportáž na stanici BBC ukazuje, ako malé 6 ročné deti musia písať milostný list v duchu homosexuála, aby tak podporili rôznorodosť a liberálnu ideológiu vo svete.

Video ukazuje deti v Anglicku zo základnej školy Bewsey Lodge Primary, ktoré sa musia vžiť do úlohy princa Henryho, ktorý sa chce vyznať z lásky k svojmu sluhovi “Thomasovi”, s ktorým chce uzavrieť gay sobáš.

“Táto škola deti učí o LGBT vzťahoch už od raného veku,” vysvetľuje BBC. “Na hodine sa 6 roční žiaci učia o manželstvách gayov … výučby LGBT sa zúčastňujú žiaci všetkých ročníkov.”

Učiteľka Sarah Hopson vysvetľuje, ako deti “vstupujú do sveta a nachádzajú okolo seba rozmanitosť (Lesby, Gayov a Transsexuálov) a zisťujú to už aj v ranom veku. A čím viac to prijímajú už v tomto veku, tým skôr s tým ďalej nebudú mať problém, pretože keď to budú deti prijímať už teraz, tým skôr budú rozmanitosť okolo seba akceptovať ďalej. “

Škola už za tento svoj postoj proti “šikanovaniu homofóbii, bifobii a transfóbii” a za dodržiavanie programu Osobného, ​​sociálneho a zdravotného vzdelanie (PSHE) dostala niekoľko cien, kedy tento program uvádza “diverzitu a rovnosť vo všetkých formách” ako svoju kľúčovú úlohu.

Tento program učí deti o “zdrojoch podpory a zabezpečenia diverzity v sexuálnej príťažlivosti a v rozvoji sexuality,” a o “rozdieloch medzi pohlavím, rodovej identite a sexuálnej orientácii,” a o uznávaní “diverzity v sexuálnej príťažlivosti” a sú vedené k tomu, aby rozumeli a “prijímali terminológiu” týkajúce sa LGBT tém a aby chápali nutnosť vzdorovať “rodovým, homofóbnym, transfobickým a invalidistickým spôsobom reči a správania.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *