400 migrantov vtrhlo do nemeckého aquaparku a narobili taký bordel, že musela zasahovať polícia - MAGAZÍN 1
Zo sveta

400 migrantov vtrhlo do nemeckého aquaparku a narobili taký bordel, že musela zasahovať polícia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Obrovský počet policajtov obkľúčilo aquapark v nemeckom Dusseldorfe. Bolo ich tak veľa, že návštevníci si mysleli, že ide o ďalší teroristický útok.

Polícia musela zasahovať po tom, čo do areálu aquaparku doslova vtrhla šialená skupina 400 migrantov afrického pôvodu. Tí vo vnútri spôsobili absolútny chaos, keď vykrikovali ich známe moslimské heslá, behali ľudom cez osušky ako šialení, obťažovali ženy, mlátili sa medzi sebou a nakoniec sa predvádzali pri skokoch do vody, kedy nekontrolovateľne skákali do bazénov, kde boli malé deti či tehotné ženy.

Jeden zo svedkov, ktorý bol v bazéne s rodinou sa proti šialenému správaniu migrantov ohradil. Tí jeho rodinu začali obťažovať typickým spôsobom všetci na jedného, hádzali po ňom fľaše a nakoniec sa nevinnej rodine podarilo utiecť, až keď do areálu prišiel veľký počet policajtov.

https://www.youtube.com/watch?v=pWQeG64TWPQ

Aquapark museli zatvoriť na druhý deň sa scenár však opakoval a šialenci prišli znovu. Opäť musela zasahovať polícia. Nemecko v poslednom čase prijalo obrovský počet migrantov z arabských a afrických krajín, ktorí nepoznajú bežné návyky ako slušné správanie, pokora či úcta k iným. Dôkazom toho je aj ich správanie, keď sa stretnú na jednom mieste s bežným obyvateľstvom a tobôž so ženami v plavkách.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte. Podporiť nás môžete aj finančne. Každé jedno euro nám pomôže rásť. IBAN:  SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *