Slovensko

„145 úmrtí denne s inou diagnózou ako Covid-19 i početné vyliečenia bez vakcíny“:Banáš a otázky súvisiace s koronakrízou

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Spisovateľ Jozef Banáš sa vo videu pýta tri otázky v súvislosti s koronavírusom.

„Denne umrie podľa štatistík na Slovensku 145 ľudí. Prečo sa teda vláda a lekári nevenujú aj týmto ostatným diagnóza rovnakou mierou,“ pýta sa Banáš a dodáva, že zatiaľ na kronavírus zomrelo na Slovensku zatiaľ viac ako dvadsať ľudí. K dnešnému dňu stúpol počet úmrtí pacientov s pozitívnym testom na Covid-19 na číslo 26.

Ďalšou otázkou podľa Banáša je, ako a podľa akých kritérií sa stanovuje, kto zomrel na koronavírus. „Ak teda hovoríme, že tu 145 ľudí denne zomrie, tak logicky, by mali byť po polnoci okamžite všetci pitvaní, aby boli mohli byť zahrnutí do tej štatistiky. Pretože je neviem, nie som odborník, ako sa môže prísť na to, kto umrel na koronavírus. Odkiaľ sú tie čísla, koľko ľudí umrelo?“ pýta sa.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *